بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

نخستین جشنواره اتقان برگزار می‌شود

نخستین جشنواره اتقان با هدف ارتقای فرهنگ کار و تلاش و تبدیل آن به گفتمان عمومی تیرماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند آثار خود را از طریق وب‌سایت به دبیرخانه این رویداد ارائه کنند.

تاریخ ارسال : 1403/2/22

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، این جشنواره با موضوعاتی چون منزلت و ارزش کار، عوامل موثر بر فرهنگ کار، پیامدهای بی‌توجهی به فرهنگ کار، وجدان کاری تیرماه برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره «اتقان» شامل بخش‌های طراحی پوستر، کاریکاتور، عکس، شعر، شعر و نثر طنز، استندآپ کمدی، داستانک، داستان کوتاه، تئاتر خیابانی، تئاتر کوتاه برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند آثار خود را تا 31 اردیبهشت ماه به سایت artfest.ir ارسال کنند.

بر اساس گاهشمار این جشنواره تیرماه برگزار می‌شود و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به نفرات اول هر بخش، لوح تقدیر و مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به نفرات دوم هر بخش، لوح تقدیر و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به نفرات سوم هر بخش، لوح تقدیر و مبلغ ۵۰ میلیون ریال به نفرات تقدیر شده هر بخش اهدا می‌شود.