بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

دبیرخانه هشتمین جشنواره « عکس مامی توانیم» فراخوان داد

تاریخ ارسال : 1393/04/29

   دبیرخانه جشنواره های حوزه هنری با اعلام فراخوان هشتمین جشنواره  «عکس مامی توانیم» سامانه ثبت نام برای حضور در این جشنواره را فعال کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری فراخوان هشتمین جشنواره« عکس مامی توانیم» بر روی پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.artfest.ir قرار گرفت و سامانه ثبت نام هنرمندان عکاس برای حضور در این رقابت هنری فعال شد. بر این اساس هنرمندان عکاس سراسر کشور می توانند تا تاریخ 20 آذرماه 1393 نسبت به ثبت نام و ارسال عکس های خود، متناسب با موضوعات مندرج در فراخوان جشنواره، اقدام نمایند. لازم به ذکر است تاریخ برگزاری نمایشگاه آثار منتخب و معرفی برگزیدگان نهایی در این  فراخوان 30 دی ماه 1393 اعلام شده است.

متن فراخوان این دوره از جشنواره عکس ما می توانیم به شرح زیر است.

 

 

امواج نشاط آفرین " ما می توانیم " را تقویت کنید تا چرخه پیشرفت علمی کشور کند نشود.

                                                                                                                                     مقام معظم رهبری

هشتمین جشنواره عکس ما می توانیم

هر ساله دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی را فراهم می سازد که آثار و برکات این انقلاب را در عرصه های مختلف معنوی، اخلاقی، علمی، فنی و سازندگی به نمایش بگذارد. مشارکت در معرفی این دستاوردها نقش برجسته ای در ایجاد خودباوری و تقویت هویت اسلامی ایرانی نوجوانان و جوانان این سرزمین دارد.

حوزه هنری انقلاب اسلامی هشتمین جشنواره عکس "ما می توانیم "را با دعوت از همه هنرمندان عکاس در سراسر کشور برگزار می کند تا بسیاری از زیبایی های پنهان و آشکاری را که به برکت انقلاب اسلامی و تلاش های بی دریغ مردم ما شکل گرفته است به ثبت برساند و در قالب نمایشگاه های متعدد و از طریق رسانه ها گفتمان " ما می توانیم" را به یک فرهنگ عمومی تبدیل نماید.

 

 

موضوعات جشنواره:

تلاش ها و پیشرفت های

- علمی

- هنری

- ورزشی

- صنعت و تکنولوژی

- سیاسی ،اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی

 

 

 

 

شرایط ارائه اثر:

1-    هر هنرمند می تواند حداکثر 10 اثر برای شرکت در جشنواره ارائه کند.

2-    جهت ثبت نام، ارسال تصویر اثر و دریافت کد رهگیری به سایت www.artfest.ir  مراجعه نمایید.

3-    عکس ها باید با اندازه حداقل 20 سانتی متر ( ضلع کوچک) با کیفیت dpi  72 با فرمت Tiff یا jpg در سامانه ثبت شود.

4-    بعد از مرحله اول داوری و اعلام اسامی راه یافتگان، هنرمندان CD آثار خود را با اندازه حداقل یک ضلع cm 20 و با کیفیت dpi 300 به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

مقررات عمومی جشنواره:

1-    شرکت همه افراد در این جشنواره آزاد است.

2-    بعد از پایان جشنواره آثار ارسالی به شرکت کنندگان عودت داده نخواهد شد .

3-    دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است.

4-    ارسال اثر توسط عکاس و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس ها است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله ای ، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت کننده است.

5-    دبیرخانه حق استفاده از آثار پذیرفته شده را برای خود محفوظ می دارد و از این بابت 000/000/1 ریال به ازای هر عکس پذیرفته شده به عکاس آن اعطاء می کند.

6-     عکس هایی که برخلاف آیین نامه باشند و نیز عکس هایی که بدون اطلاعات خواسته شده درباره عکاس ارسال شوند در جشنواره شرکت داده نخواهد شد.

7-    ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله پذیرش آیین نامه جشنواره است. تصمیم درباره مسایل پیش بینی نشده در این آیین نامه برعهده شورای برگزاری است و به اطلاع عموم خواهد رسید.

8-    حضور برگزیدگان در مراسم پایانی جشنواره الزامی است و عدم شرکت به منزله انصراف از جشنواره تلقی خواهد شد.

 

جوایز این دوره از جشنواره:

نفر اول: مبلغ 000/000/20 ریال

نفر دوم: مبلغ 000/000/15 ریال

نفر سوم: مبلغ 000/000/10 ریال

 

 

تقویم جشنواره:

آخرین مهلت ارسال آثار : 20 آذر ماه 1393

افتتاح نمایشگاه و معرفی آثار برگزیده : 30دیماه 1393

 

آدرس:

تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری ، طبقه همکف، دبیرخانه مرکزی جشنواره های حوزه هنری ، صندوق پستی1677/15815

تلفن دبیرخانه جشنواره: 5-84172204-021