بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

نمایش آثار «سیزدهمین سوگواره هنر عاشورایی » در حرم های مطهر

آثار فاخر« سیزدهمین سوگواره هنر عاشورایی » علاوه بر نمایش در نگارخانه و گالری های حوزه هنری ، در صحن متبرک سه حرم دراستان‌های تهران و البرز به نمایش درمی آیند.

تاریخ ارسال : 1400/6/31

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، همزمان با برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده سیزدهمین سوگواره هنرعاشورایی در« نگارخانه‌ی ابوالفضل عالی» و گالری های شماره یک و دو «خانه عکاسان» ، تعدادی از این آثار فاخر در صحن متبرک سه امامزاده در استان تهران و البرز به نمایش عمومی گذاشته می شوند.
بنابراین گزارش، این آثارفاخر که توسط دوازده  نفر از استادان صاحبنام حوزه های عکس، پوستر، نقاشیخط و تصویرسازی مورد داوری قرار گرفته اند، بعد از ارزیابی دقیق هنری و محتوایی ، از بین 2000 اثر خلق شده توسط هنرمندان عرصه تجسمی سراسرکشور، انتخاب شده و در نمایشگاه های حوزه هنری به نمایش درمی آیند.
نمایشگاه های سیار در صحن سه حرم
بنابراین گزارش، این نمایشگاه های سیار از تاریخ چهارم تا چهاردهم مهرماه در صحن حرم مطهر امامزاده صالح(ع)- تهران- ،  از چهارم تا هشتم مهرماه در حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) – پیشوا-  و از دهم تا پانزدهم مهرماه در حرم مطهر امامزاده طاهر(ع) – کرج- به نمایش گذاشته می شوند.