بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

پخش شب شعر طنزدر فضای مجازی / شب چله ، « درحلقه رندان» میهمان خانه ایرانیان

شاعران طنزپرداز کشور، در آخرین شب پائیز 1399، در یکصد و شصت و پنجمین محفل « در حلقه رندان » میهمان خانه ایرانیان می شوند، این شب شعر طنز به صورت زنده از طریق سایت آپارات ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می شود.

تاریخ ارسال : 1399/9/29

آخرین یکشنبه ماه و« در حلقه رندان»
شب شعر« در حلقه رندان»، محفل طنزی است که آخرین یکشنبه‌ هر ماه در حوزه هنری برگزار شده و شاعران طنز پرداز کشور، آخرین سروده‌های خود را در این محفل می خوانند اما چند ماهی است که به خاطر شیوع کرونا، این محفل ادبی که با حضور تماشاگران برگزار می شد، به روال همیشگی برگزار نمی شود و جای خود را به برنامه های شعر خوانی در فضای مجازی داده است.
در یکصدوشصت و پنجمین محفل در حلقه رندان که سی ام آذرماه، در آخرین یکشنبه پاییز پخش می شود، ناصر فیض، اکبر کتابدار، امید مهدی‌نژاد، مصطفی مشایخی، رضا احسان‌پور، نادر ختایی، روح‌الله احمدی، سیداکبر میرجعفری، عبدالله مقدمی، فرهاد موحدی، روح‌الله سرطاوی، فرید فردوسی و نسیم نژادجعفری به شعرخوانی و اجرای برنامه می پردازند، مهدی فرج‌اللهی هم به اجرای موسیقی طنز  می پردازد. اجرای این برنامه شاد را  روح الله احمدی واکبر کتابدار برعهده دارند.
« در حلقه رندان » که به همت مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و دفتر طنز حوزه هنری تولید می‌شود، از ساعت 20 در www.aparat.com/soorehonar/live  ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می‌شود.