بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

العربية English

در جشنواره ملي موسيقي نغمه هاي محمدي(ص) صورت مي گيرد حمايت از ده اثر موسيقايي پيرامون پيامبر اكرم

در جشنواره ملي موسيقي نغمه هاي محمدي(ص) از ده هنرمند و يا گروه موسيقي كه بتوانند اثري فاخر پيرامون پيامبر اكرم توليد كنند از جهت علمي و مالي حمايت مي شود.

تاریخ ارسال : 1399/9/14

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، موضوعات این جشنواره عبارتند از: شخصیت والای پیامبر اکرم ، پیامبر اکرم در قرآن کریم، پیامبر اکرم ، محور وحدت، پیامبر اكرم و عترت.
بنابراین گزارش، این جشنواره در دو بخش تجلیل از « برترین آثارموسیقیایی پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم » و «حمایت از 10 هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید 10 اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول اکرم» برگزار می شود كه در بخش حمايت از آثارهنرمندان یا گروه‌های هنری، علاقمندان مي توانند در گونه‌های متنوع حوزه موسیقی و سرود، طرح و ایده تولیدی خود را در موضوع جشنواره به همراه سوابق و نمونه آثار خود ارسال ‌کنند، شورای علمی جشنواره پس از ارزیابی،10هنرمند یا گروه هنری برتر را طی فرایندی تخصصی(از ايده تا توليد ) برای تولید اثر شاخص، حمایت خواهد کرد.
علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ 15 دی‌ماه 1399 به پایگاه( www.artfest.ir) ارسال نموده و برای اطلاع از جزئیات بیشتر درباره ساختار آثار ، نحوه ارسال و ثبت نام به پایگاه ( www.artfest.ir ) مراجعه شود.