بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

جلال سمیعی مهمان «در حلقه رندان» می شود

یکصد و پنجاه و چهارمین محفل طنز «در حلقه رندان» یکشنبه 26 خرداد با حضور جلال سمیعی روزنامه‌نگار و طنزپرداز در حوزه هنری برگزار می شود.

تاریخ ارسال : 1398/3/22

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، در تازه ترین شب شعر طنز «در حلقه رندان» جلال سمیعی روزنامه‌نگار و طنزپرداز حضور می یابد. اجرای این محفل را داریوش کاردان نویسنده، بازیگر، کارگردان و طنزپرداز بر عهده دارد. همچنین اشاره به نکات آموزشی درباره ادبیات طنز توسط اکبر کتابدار استاد دانشگاه و کارشناس ادبی از دیگر آیتم های ثابت این برنامه است.
در محفل طنز «در حلقه رندان» تازه ترین سروده ها یا شعرهایی درباره وقایع و رخدادهای روز توسط شاعران پیشکسوت و جوان طنز خوانده می شود.
یکصد و پنجاه و چهارمین نوبت از این شب شعر روز یکشنبه 26 خرداد از ساعت 18 در تالار سوره حوزه هنری واقعی در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ در جریان خواهد بود.
«در حلقه رندان» که از محافل ثابت و ماهانه حوزه هنری است به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری دفتر طنز حوزه هنری آخرین یکشنبه های هر ماه برگزار می شود.
حضور در این جلسه برای عموم علاقه مندان به ادبیات طنز آزاد است.