بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

اختتامیه هفدهمین« مهرواره شعر و داستان جوان سوره»، 12 آبان برگزار می شود

در حالی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری اختتامیه هفدهمین«مهرواره شعر وداستان جوان سوره» 98، با تاخیر روبرو شده است، سرانجام تاریخ قطعی و نحوه برگزاری اختتامیه مشخص شد، به گزارش دبیرخانه مهرواره، برگزاری اختتامیه به صورت اینترنتی و در روز دوازدهم آبان خواهد بود.

تاریخ ارسال : 1399/6/17

به گزارش روابط عمومی« سپهرسوره هنر»، در حالی که هر ساله «مهرواره شعر و داستان جوان سوره» با نظم و ترتیب خاص و در زمان مشخص شده برگزار شده و اختتامیه آن به صورت حضوری برگزار می شد، امسال به دلیل شیوع کرونا، برگزاری مراسم اختتامیه با دشواری های بسیاری روبرو شده است ، اما سرانجام تاریخ برگزاری مراسم اختتامیه برای دوازدهم آّبان مشخص شد.

 بنابراین گزارش، بعد از پایان داوری ها در بخش شعر، از آنجا که امکان دعوت از راه یافتگان و شعر خوانی حضوری آنها وجود ندارد، با تغییراتی که در شیوه برگزاری مهرواره صورت گرفته است، اشعاربرگزیده توسط راه یافتگان خوانده و ضبط شده است، داوران آثار نیز درباره اشعار توضیحاتی ارایه کرده اند که همگی این بخش ها بعد از ضبط ، تدوین شده و آماده پخش به صورت مجازی است.

علاوه بر این، قرار است کارگاه های آموزشی نیز که به صورت گروهی و با حضور راه یافتگان برگزار می شد ، امسال به صورت مجازی برگزار شود.

در بخش «داستان» ، نیز اساتید مطرح داستان نویسی کشور، علاوه بر داوری آثار، داستان های برگزیده را نقد کرده و درباره آنها اظهار نظر کرده اند که نقدهای اساتید در این زمینه نیز به صورت ضبط شده در فضای مجازی ارایه خواهد شد.

بنابراین گزارش ، برنامه های کارگاهی در روزهای دهم و یازدهم آبان ماه، صورت مجازی برگزار خواهد شد.

اختتامیه مجازی

یکی از مباحث مهم درباره مهرواره شعر و داستان جوان سوره امسال ، برگزاری مراسم اختتامیه است که در آن از راه یافتگان- برگزیدگان- در دو حوزه شعر و داستان تقدیر می شود.

به دلیل شرایط ویژه شیوع کرونا و با توجه به شرایط قرمز کنونی، سرانجام تصمیم بر برگزاری مراسم اختتامیه به صورت مجازی گرفته شد و قرار است طی مراسمی در دوازدهم آبان ، از برگزیدگان تقدیر شود.