بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

پوستر پنجمین جشن هفته هنر انقلاب رونمایی شد

پنجمین جشن هفته هنر انقلاب با شعار «هنر متعهد به حقیقت» ۲۰ تا ۲۶ فروردین ۹۸ در تهران و سایر استان‌های کشور برگزار می‌شود.

تاریخ ارسال : 1398/1/14

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر؛‌ جشن هفته هنر انقلاب و معرفی چهره سال هنر انقلاب که از سال 92 به همت حوزه هنری آغاز شده است، با رصد عملکرد هنرمندان رشته‌های مختلف طی یک‌سال در زمینه هنر متعهد و انقلابی و با توجه به شاخصه‌های سطح تاثیرگذاری، گستره مخاطبان، حرکت در مسیر گفتمان فرهنگی و هنری، جریان‌سازی و کنشگری در برابر رویدادهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... در حال حاضر به پنجمین دوره خود رسیده است.

جشن هفته هنر انقلاب به مناسبت سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی در تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه ۹۸ آغاز شده و در طول یک هفته ضمن مرور مهم‌ترین رویدادهای مرتبط با هنر انقلاب و هنرمندان انقلابی و معرفی چهره سال هنر انقلاب، با نمایش فیلم‌ها، اجرای تئاترها، برگزاری کنسرت و نمایشگاه‌های تجسمی و... تا تاریخ ۲۶ فروردین ادامه می‌یابد. 

گفتنی‌ست؛ جشن هفته هنر انقلاب با شعار «هنر متعهد به حقیقت» برگزار می‌شود.