بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

العربية English

«مهرواره شعر وحدت» ، سرودن شعر به زبان بومی

اگر به سرودن شعر به زبان بومی شهر و استانتان علاقمند هستید ، با شرکت در« مهرواره شعر وحدت» می توانید استعداد خود را در این زمینه محک بزنید، این مهرواره با هدف تکریم شخصیت آسمانی و وحدت‌آفرین پیامبر والامقام اسلام برگزارمی شود و شرکت کنندگان باید در موضوعات اعلام شده اشعار خود را ارسال کنند.

تاریخ ارسال : 1399/7/23

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، «مهرواره شعر وحدت» که اختتامیه آن قرار است در هفته وحدت امسال برگزار شود در موضوعات تمدن نوین اسلامی، حاج قاسم شهید قدس، مقابله با استکبار و جریان های تکفیری، شهدای وحدت، قرآن، پیامبر و اهل بیت (ع) ، ایران همدل و فلسطین برگزار می شود. 

بنابراین گزارش ، این مهرواره در بخش های  شعر سنتی (قالب‌های کهن)،  شعر  نو (سپید  و نیمایی)،  زبان‌های بومی ایران و  کودک و نوجوان برگزار می شود و شركت‌كنندگان می‌توانند حداکثـر تا 5  قطعه شعر مرتبط با موضوع  فراخوان را  از طریق نشانی www.artfest.ir به دبیرخانه ارسال كنند.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره  حداکثر  تا  تاریخ یکم آبان ‌ماه 1399 است  و در هر بخش به 5 نفر از برگزیدگان 40 میلیون ریال جایزه اهدا خواهد شد.