بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

محمد حمزه زاده در بازدید از استان خراسان شمالی: ساخت پردیس سینمایی در دستور کار قرار گرفت

رییس سازمان سینمایی حوزه هنری در حاشیه آیین اختتامیه دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» از ساخت پردیس سینمایی در بجنورد خبر داد.

تاریخ ارسال : 1398/8/20

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، محمد حمزه‌زاده، رییس سازمان سینمایی حوزه هنری توسعه زیرساخت‌ها در استان را ضروری دانست ‌و با اشاره به بررسی زیرساخت‌ها در خراسان شمالی در خصوص اقدام به ساخت پردیس سینمایی، گفت: با بازدید شرکت بهمن سبز، از خراسان شمالی نخستین گام برای ایجاد سالن‌های سینما در استان برداشته شده است.

وی ساخت پردیس سینمایی را مهم‌ترین اولویت سازمان سینمایی در استان بیان و تصریح کرد: خبرهای خوشی برای ساخت سینما در راه است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به وظیفه تولید انواع فیلم از سوی سازمان سینمایی هم اشاره کرد و گفت: کارهای خوبی در زمینه فیلم در حال انجام است و برنامه ما توسعه رویدادهای این‌چنینی است.

حمزه زاده با توجه به ظرفیت‌های مختلف استان ادامه داد: به طور قطع استان، قابلیت تولید فیلم سینمایی هم دارد اما از آن‌جایی که فیلم‌ها ملی هستند ساخت‌شان به استان‌ها و اقلیم‌ها تقسیم نمی‌شود اما می‌توان از ظرفیت استان بهره گرفت.

وی خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های ما تولید فیلم‌های با هدف مخاطبان استانی است و در واقع با ظرفیت استان فیلمی ساخته می‌شود که در خراسان شمالی و استان‌های هم جوار قابلیت اکران داشته باشد.