بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

پویش «کاروان آفتاب» تا پایان آبان‌ماه تمدید شد

مهلت ارسال آثار به پویش کاروان آفتاب تا آخر آبان ماه تمدید شد ، این جشنواره که ویژه کودکان و نوجوانان 10 تا 18 سال سراسر کشور است به قالب های شعر، قطعه ادبی وداستان کوتاه اختصاص دارد.

تاریخ ارسال : 1399/7/28

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، هدف از این پویش کشوری که توسط حوزه هنری کودک و نوجوان با همکاری مؤسسه سپهر سوره هنربرگزارمی شود شناسایی، جذب و پرورش استعدادهای خلاق ادبی کودکان و نوجوانان سراسر کشور است.

بخش های این پویش شامل شعر، داستان کوتاه و قطعه ادبی است که در موضوعات شخصیت های عاشورا، موضوع آزاد، خانواده، امید، ایثار و فداکاری می باشد.

مقررات ارسال :

    متقاضیان برای شركت در این پویش باید به سایت www.artfest.ir مراجعه و ثبت نام كنند.

    هر فرد می‌تواند همزمان در هر دو بخش شرکت کند.

    دبیرخانه جشنواره در صورت صلاحدید آثار منتخب را با نام صاحبان آثار منتشر خواهد كرد.

    دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است.

    . فایل آثار آپلود شده باید با اندازه قلم 14 با فونت Bzar و حداکثر در یک صفحه باشد.

جوایز پویش :

* دبیرخانه پویش ادبی کاروان آفتاب ضمن تقدیر از آثار برگزیده، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه، کارگاه های ادبی به صورت مجازی و چاپ آثار برگزیده در قالب مجموعه‌ی شعر و داستان خواهد کرد.

* برگزیدگان و استعدادهای ادبی در قالب کارگاه های ادبی «مکتب خانه مهر» به عضویت در آمده و در دوره های آموزش مجازی شرکت داده می شوند. ضمناً آثار برگزیدگان دوره های آموزشی در ماهنامه مکتب خانه مهر به چاپ خواهد رسید.

* دبیرخانه کارگاه های خود را پس از پایش و بررسی آثار رسیده با حضور اساتید برجسته ادبیات کشور برای برگزیدگان هر بخش برگزار خواهد کرد.

* همچنین آثار برگزیدگان دوره های آموزشی پس از تایید اساتید و کارشناسان مربوطه با نام صاحب اثر در قالب کتاب به چاپ خواهد رسید.

 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 88504616 الی 20 داخلی 210  و 204 تماس حاصل نمایند.