بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

مرکز موسیقی حوزه هنری اعلام کرد: برگزیدگان فراخوان ملی سرود « رود چهل ساله» معرفی شدند

فراخوان ملی سرود « رود چهل ساله» برگزیدگانش را شناخت، این جشنواره با هدف« شناسایی» و «حمایت» گروه‌های سرود برجسته کشوراز سوی مرکز موسیقی حوزه هنری کشور برگزار شده است.

تاریخ ارسال : 1399/8/13

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر،در این جشنواره ملی که در دو بخش «تولیدی» و «بازخوانی» برای دعوت از علاقمندان فراخوان داده بود، آثار تولیدی برگزیده علاوه بر تجلیل ، برای تولید نهایی و انتشار مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
آثار برگزیده بخش تولیدی
بر اساس فراخوان این جشنواره ، در بخش تولیدی، آثاری با موضوع «ایران آینده» می توانستند شرکت کنند که در این بخش ، سرود« می سازیمت با عشق» به تهیه کنندگی مجید نصری از بیرجند به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.
همچنین سرود « شکوه بی کران» به تهیه کنندگی مجتبی عرض پیما از قم،« فردای روشن» به تهیه کنندگی مجتبی یداللهی از کرمان ، « بچه های آسمان»( دبستان عشایری شهید عاشقی) به تهیه کنندگی مصطفی طالبی از سبزوار شایسته تقدیر شناخته شدند.
بخش بازخوانی اثر
همچنین در بخش بازخوانی ، یکی از آثار آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» بایستی بازخوانی می شد که در این بخش گروه سرود به سرپرستی امین زینعلی از اصفهان و گروه سرود به سرپرستی زهرا شفیعی ترشیزی از شهرکرد به عنوان گروه های برگزیده انتخاب شدند.

بنابراین گزارش، داوری آثار این جشنواره را آقایان بهنام صبوحی، اشکان کمانگری، سروش بخشش و میلاد عرفان پور برعهده داشتند.