بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

دبیر هنري بخش هنرهای تجسمی سيزدهمين «سوگواره هنر عاشورايي» خبر داد تمديد مهلت دريافت آثار تا بيستم شهريور

مهلت دريافت آثار سوگواره هنر عاشورايي تا بيستم شهريورماه تمديد شد، براي شركت در اين رويداد هنري، هنرمندان سراسر کشور می توانند در 4 بخش طراحی پوستر، تصویرسازی، نقاشیخط و عکس آثار خود را ارسال كنند.

تاریخ ارسال : 1400/6/10

به گزارش روابط عمومي سپهر سوره هنر،‌ مهدی حاجی‌محمدی فریمانی - دبیر هنري بخش هنرهای تجسمی سيزدهمين سوگواره هنر عاشورايي، با اعلام خبر تمديد مهلت دريافت آثار تا بيستم شهريورماه گفت: امسال به دليل شرايط خاص شيوع كرونا،‌ زمان اعلام فراخوان با تغييراتي همراه شد كه سبب شد مدت دريافت آثار از سوي دبيرخانه سوگواره كمتر باشد، اما با توجه به آنكه دوستان هنرمند، خصوصا در بخش‌هاي تصوير سازي و نقاشيخط ،‌درخواست مهلت بيشتري براي اجراي اثر و ارسال آن را داشتند اين زمان به مدت يك هفته و تا بيستم شهريورماه تمديد شد.

وي در ادامه افزود: به دليل آنكه سوگواره هنر عاشورايي در سال گذشته برگزار نشده بود، احتمال مي‌داديم كه ميزان آثار و تعداد شركت كنندگان كاهش داشته باشد اما تعداد آثاري كه تاكنون به دبيرخانه رسيده است نويد بخش اين است كه اين رويداد هنري كه به نام سيدالشهدا مزين است با استقبال خوب هنرمندان كشور برگزار شود.

بنابراين گزارش علاقمندان به شرکت در این سوگواره می توانند برای ثبت نام ، تکمیل فرم شرکت ، دریافت کد رهگیری و اطلاع از چگونگی ارسال آثار و تقویم برگزاری  به سایت artfest.ir  مراجعه نمایند.