بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

با برگزاری مراسم اختتامیه در پانزدهم مهرماه / برگزیدگان ششمین جایزه جهانی اربعین تقدیر می شوند

مراسم اختتامیه جایزه جهانی اربعین، پانزدهم مهرماه درحسینیه الزهرا(س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود، این جایزه با هدف اشاعه فرهنگ مقاومت و عاشورا و نمایش جلوه‌های دلدادگی به سیدالشهداء (ع) به برگزیدگان اهدا می شود.

تاریخ ارسال : 1399/7/13

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، هدف از برگزاری جایزه جهانی اربعین استفاده از زبان هنر برای نشر فرهنگ عاشوراست و شرکت کنندگان در این رویداد نیز دلدادگان سرور و سالار شهیدان از سراسر جهان هستند.

شرکت‌کنندگان در ششمین دوره این جایزه، با ارسال آثار هنری خود در قالب‌های عکس، فیلم و سفرنامه از پیاده‌روی اربعین ، در این رویداد ایفای نقش می‌کنند.

بنابر این گزارش، داوری آثار دریافتی از ۲۰ کشور جهان پایان یافته و در آیین اختتامیه بنابر رأی هیأت داوران به صاحبان آثار منتخب همچنین، فعالان فضای مجازی در این عرصه، جوایزی اعطا و رونمایی از پوستر هفتمین دوره این جایزه انجام خواهد گرفت.

برگزاری نمایشگاهی از ۴۰ اثر منتخب، از برنامه‌های جانبی آیین اختتامیه ششمین جایزه جهانی اربعین خواهد بود.

این‌مراسم همزمان به صورت مجازی از سایت https://intlarbaeen.com و صفحه اینستاگرام این جایزه intel_arbaeen_award پخش خواهد شد.