بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

کابلی و بختیاری در نمایشگاه سیل مهربانی شرکت کردند

یداله کابلی خوانساری عضو شورای عالی انجمن خوش‌نویسان ایران و جواد بختیاری استاد تراز اول خط نستعلیق، با ارائه اثر خوش‌نویسی در نمایشگاه «سیل مهربانی» حضور یافتند.

تاریخ ارسال : 1398/1/26

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، نمایشگاه حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور با عنوان «سیل مهربانی» که از روز سه‌شنبه۲۰ فروردین هم‌زمان با روز هنر انقلاب اسلامی در حوزه هنری افتتاح شده، همچنان با استقبال مخاطبان همراه است.

در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ اثر در معرض فروش قرار گرفته است که عواید حاصل از فروش تماما به سیل‌زدگان کشور اختصاص می‌یابد.

با گذشت پنج روز از نمایشگاه «سیل مهربانی» بیش از ۵۸ اثر به فروش رسیده است.

یداله کابلی خوانساری عضو شورای عالی انجمن خوش‌نویسان ایران و دارنده اولین گواهینامه استادی و درجه یک هنری در خط شکسته معاصر و جواد بختیاری استاد تراز اول خط نستعلیق، مشهور به دارنده خط طلایی با ارائه اثر خوش‌نویسی در نمایشگاه «سیل مهربانی» حضور یافتند.

نمایشگاه «سیل مهربانی» تا ۳۰ فروردین‌ماه همه‌روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ در گالری‌های خانه، خانه عکاسان و ابوالفضل عالی برپاست.