بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

فریمانی با فروش ۱۲ اثرش در صدر جدول تعداد فروش قرار گرفت

نمایشگاه حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور با عنوان «سیل مهربانی» که از روز سه‌شنبه۲۰ فروردین هم‌زمان با روز هنر انقلاب اسلامی در حوزه هنری افتتاح شده، همچنان با استقبال مخاطبان همراه است.

تاریخ ارسال : 1398/1/25

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، در نمایشگاه «سیل مهربانی» بیش از ۵۰۰ اثر در معرض فروش قرار گرفته است که عواید حاصل از فروش تماما به سیل‌زدگان کشور اختصاص می‌یابد. با گذشت پنج روز از نمایشگاه «سیل مهربانی» بیش از 58 اثر به فروش رسیده است.

تا به الان مهدی حاجی‌محمدی‌فریمانی با فروش 12 اثرش در صدر جدول تعداد فروش آثار نمایشگاه قرار دارد و پس از او مرتضی گودرزی‌دیباج، رضا بدرالسماء، کامیار صادقی و میثم سلطانی با فروش سه اثر و سید‌ مسعود شجاعی‌طباطبایی، علی اسلامی‌مقدم، حسن روح‌الامین، ابراهیم صاحب‌اختیاری و عبداله آذری با فروش 2 اثر پیشرو در این امر خیرخوانه و کمک به هموطنان سیل‌زده هستند.

همچنین نصراله افجعه‌ای، محمدحسین نیرومند، قدراله معماریان، سید محمود ابوالقاسمی، حسن یاقوتی، ابراهیم آذری، حشمت‌اله نوروزی، سلمان عیوضی، بهار فداکار، علی پتگر، مسعود صالحی، سید وریا هاشمی، غلامعلی طاهری، ملک‌دادیار گروسیان، مریم روشن‌بخش، مهدی ضیاء‌الدینی، ساناز البرزی، مجید جوان، عرفان ستاری، حسین عصمتی، مهدی فیضی، مهدی فرخی و علیرضا امین‌مقدم با ارائه و فروش یک اثر در این امر خیرخواهانه شرکت کردند.

گران‌ترین اثر نقاشی نمایشگاه متعلق به حمید عجمی است. عکس‌های محسن راستانی هم در رده آثار گران‌قیمت قرار دارند. محمود عبدالحسینی و علی فریدونی هم با عکس‌هایی ۱۰ میلیون تومانی در این نمایشگاه حاضرند.

از دیگر آثار گران‌قیمت این نمایشگاه می‌توان به تابلوی تابلوی ۱۵ میلیون تومانی حسن روح‌الامین، خوش‌نویسی ۱۲ میلیون تومانی نصرالله افجه‌ای و طراحی ۸ میلیون تومانی کامبیز درم‌بخش اشاره کرد. زنده‌یاد احمدرضا دالوند هم با ۳ اثر مجموعاً به قیمت ۴ و نیم میلیون تومان در این نمایشگاه حاضر است.

نمایشگاه سیل مهربانی تا ۳۰ فروردین‌ماه همه‌روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ در گالری‌های خانه، خانه عکاسان و ابوالفضل عالی ادامه دارد.