بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

اعلام برنامه های اختتامیه هفدهمین « مهرواره شعر و داستان جوان سوره »

برنامه‌های اختتامیه هفدهمین«مهرواره شعر و داستان جوان سوره » از سوی دبیرخانه این رویداد مهم فرهنگی اعلام شد، براساس این خبر، کارگاه های آموزشی شعر و داستان این مهرواره در روز شنبه دهم ، شب شعر یازدهم و مراسم اختتامیه ، دوازدهم آبان ماه به صورت مجازی برگزار می شود.

تاریخ ارسال : 1399/8/7

به گزارش روابط عمومی سپهرسوره هنر، هفدهمین«مهرواره شعر و داستان جوان سوره» در حالی به ایستگاه آخر رسید که به دلیل شرایط خاص شیوع کرونا، امکان برگزاری اختتامیه جشنواره به صورت حضوری وجود ندارد و به همین دلیل، این مراسم و همچنین« کارگاه‌های آموزشی» و« شب شعر»به صورت مجازی برگزار می شود.

بر این اساس، قرار است کارگاه آموزشی و نقد شعر و داستان که با حضور اساتید، شعرا و نویسندگان مطرح کشور ضبط و تدوین شده است ، در روز شنبه دهم آبان ماه از طریق درگاه www.aparat.com/soorehonar/live پخش شود که کارگاه شعر در ساعت 14 و کارگاه داستان در ساعت 16 می باشد.

علاوه بر این، شب شعر مهرواره که هر ساله با شعرخوانی شعرای برگزیده برگزار می شد، امسال به صورت ضبط شده ، در ساعت 15 یکشنبه یازدهم آبان ماه از همین درگاه اینترنتی پخش می شود.

مراسم اختتامیه هفدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره هم  که به معرفی برگزیدگان اختصاص دارد ، در ساعت 15  دوازدهم آبان ماه به صورت زنده از طریق www.aparat.com/soorehonar/live پخش خواهد شد.

در هفدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره، در مجموع 686 اثر از 201 نویسنده و شاعر جوان کشورمان مورد داوری قرار گرفت که در بخش ترانه 49 ، داستان کوتاه 128 ، داستانک 60، شعر کلاسیک 322 و شعر نو 127 اثر به دبیرخانه مهرواره ارسال شده بود.

آثار رسیده در بخش های «شعر کلاسیک»،« ترانه و شعر نو» و «داستان کوتاه و داستانک» توسط 9 داور،  مورد داوری قرار گرفت.