بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

انتشار تیزر نهمین جشنواره بین المللی «دف نوای رحمت»

تیزر نهمین جشنواره بین المللی «دف نوای رحمت» منتشر شد.

تاریخ ارسال : 1398/4/11

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، تیزر نهمین جشنواره بین المللی «دف نوای رحمت» که به همت حوزه هنری استان کردستان برگزار می شود، منتشر شد.

این جشنواره در چهار بخش بین الملل، سراسری، جنبی و ویژه 22 تا 24 مرداد ماه در شهر سنندج برگزار می شود.

بخش سراسری این رویداد شامل گروه نوازی، تک نوازی و مولودی خوانی می شود. در بخش جنبی نیز تجلیل و بزرگداشت یکی از چهره های فاخر موسیقی استان کردستان، اجرای گروه های موسیقی منتخب اقوام کشور همزمان با برگزاری جشنواره در سنندج،  برپایی نمایشگاه عکس دوره های قبلی با اعلام فراخوان و جمع آوری آثار و تقدیر عکاسان برتر، اعلام فراخوان تولید آثار مستند و فیلم با محوریت موسیقی عرفانی و دف نوازی، برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری و بین المللی همزمان با جشنواره و تقدیر از کتاب های آموزشی دف نوازی با اعلام فراخوان قبلی مورد توجه قرار دارد.

همچنین در بخش ویژه آثاری که در قالب گروه نوازی و مولودی خوانی در راستای ایجاد و تحکیم پایه های وحدت و همدلی در جامعه باشند، جدای از بخش مسابقه مورد تقدیر و تجلیل قرار می گیرند.

آخرین مهلت ارسال اثر به این رویداد حوزه موسیقی 31 تیر ماه اعلام شده است.

 مقررات و فراخوان جشنواره در سایت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir قرار گرفته است.