بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور دارای بخش مردمی شد

«درک اثر» به عنوان بخش مسابقه مردمی به دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی افزوده شد.

تاریخ ارسال : 1398/4/3

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، بخش مسابقه مردمی «درک اثر» به دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور«جوان ایرانی» اضافه شد.

در این بخش که با هدف تعامل بیشتر با مخاطبان و علاقه مندان به رشته های کارتون و کاریکاتور در دستور کار جشنواره جوان ایرانی قرار گرفته است، کسانی که بهترین درک از کارتون های منتخب و ارائه شده توسط دبیرخانه را ثبت کنند، مورد تقدیر قرار می گیرند.  

این رویداد تجسمی که توسط حوزه هنری استان خراسان شمالی برگزار می شود، دارای دو بخش کارتون و کاریکاتور است.

بخش کارتون این جشنواره با موضوعات جوان ایرانی؛ گره‌گشای دوره‌های سختی، فرصتی برای ارتقا و کارآمدی مدیریت کشور، خودباور، پر انرژی، باامید، مبتکر و نوآور، بااستعداد، هوشیار و آگاه، جوان ایرانی؛ پیش‌ران و محور حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت جامعه، جوان ایرانی؛ پرتلاش، جوانمرد، غیرتمند، باگذشت و ایثارگر، حل مشکلات کشور؛ اعتماد به جوان ایرانی و امید به نیروی جوانی، جوان ایرانی؛ کارآفرین، اشتغال زا و حامی تولید ایرانی و بخش کاریکاتور با ترسیم چهره بهمن عبدی کارتونیست و کاریکاتوریست پیشکسوت برگزار می شود.

آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور جوان ایرانی 20 مرداد ماه امسال اعلام شده است.

ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر از طریق سایت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir امکان پذیر است.