بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

العربية English

در حكمي از سوي معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي انتصاب دبیر هنری جشنواره ملی نغمه های محمدی(ص)

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در حکمی، میلاد عرفان پور را به عنوان دبیر هنری جشنواره ملی نغمه‌های محمدی(ص) منصوب کرد.

تاریخ ارسال : 1399/8/27

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت در حکمی میلاد عرفان پور را به عنوان دبیر هنری جشنواره ملی نغمه های محمدی(ص) منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج و گسترش فرهنگ و معارف قرآن و اهل بیت علیه السلام و حمایت از تولید آثار و محصولات ممتاز قرآنی هر ساله جشنواره فرهنگی هنری و رسانه‌ای آیات را با مشارکت و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها نهادها و موسسات و فعالان فرهنگی و قرآنی کشور برگزار می کند. بر این اساس و بنا به پیشنهاد مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج و با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان دبیر هنری جشنواره ملی نغمه های محمدی(ص) منصوب می کنم. امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با همکاری و تعامل موثر و سازنده با تمامی نهادها و موسسات قرآنی، در پیشبرد اهداف متعالی حوزه مورد نظر موفق باشید.