بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت فراخوان داد

فراخوان نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت که 22 تا 24 مرداد ماه امسال در شهر سنندج برگزار می شود، منتشر شد.

تاریخ ارسال : 1398/3/28

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت که در چهار بخش بین الملل، سراسری، جنبی و ویژه برگزار می شود، فراخوان خود را اعلام کرد.   

بخش بین الملل این جشنواره به صورت غیر رقابتی و بر اساس میزان درخواست گروه های مختلف از کشورهای منطقه برگزار می شود.

بخش سراسری شامل گروه نوازی، تک نوازی و مولودی خوانی می شود. در بخش جنبی نیز تجلیل و بزرگداشت یکی از چهره های فاخر موسیقی استان کردستان، اجرای گروه های موسیقی منتخب اقوام کشور همزمان با برگزاری جشنواره در سنندج،  برپایی نمایشگاه عکس دوره های قبلی با اعلام فراخوان و جمع آوری آثار و تقدیر عکاسان برتر، اعلام فراخوان تولید آثار مستند و فیلم با محوریت موسیقی عرفانی و دف نوازی، برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری و بین المللی همزمان با جشنواره و تقدیر از کتاب های آموزشی دف نوازی با اعلام فراخوان قبلی مورد توجه قرار دارد.

همچنین در بخش ویژه آثاری که در قالب گروه نوازی و مولودی خوانی در راستای ایجاد و تحکیم پایه های وحدت و همدلی در جامعه باشند، جدای از بخش مسابقه مورد تقدیر و تجلیل قرار می گیرند.

آخرین مهلت ارسال اثر به این رویداد 31 تیرماه اعلام شده است.

علاقه مندان به شرکت در نهمین جشنواره بین الملللی دف نوای رحمت برای اطلاع از جزییات و مقررات، دریافت فایل فراخوان و ارسال اثر خود به جشنواره می توانند به سایت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir/  مراجعه کنند.

نهمین جشنواره بین الملللی دف نوای رحمت به همت حوزه هنری استان کردستان با همکاری موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر 22 تا 24 مرداد ماه امسال در شهر سنندج برگزار می شود.