بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

۱۷ اسفندماه آخرین مهلت شرکت در آرای مردمی/ تقدیر از یک فیلم برگزیده مردمی همزمان با «هفته هنر انقلاب»

تاریخ ارسال : 1397/12/12

دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 خبر داد: شرکت در آرای مردمی دوازدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ تا جمعه ۱۷ اسفندماه در سایت آپارات ادامه دارد و از یک فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران همزمان با «هفته هنر انقلاب» تقدیر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم 100، علی قربانی دبیر دوازهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰، در خصوص مشارکت سایت آپارت در جمع آوری نتایج آرای مردمی فیلم های این جشنواره گفت: بر اساس  تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره ، یک جایزه به فیلم منتخب از نگاه تماشاگر در همه آثار راه یافته به تمام بخش های جشنواره تعلق خواهد گرفت . براین اساس علاوه جمع آوری آرای مردم حاضر در سالن های اکران فیلم ، با مشارکت سایت آپارات شرایطی فراهم شده است که با اشتراک فیلم ها در این سایت، مخاطبان مجازی نیز در این رای گیری شرکت کرده و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را انتخاب می کنند. 

وی افزود: دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰  از ۸ الی ۱۰ اسفندماه در سینمای آزادی  برگزار شده است، و مخاطبانی که موفق به حضور در این جشنوراه نشده اند تا ۱۷ اسفندماه (روز جمعه ) فرصت دارند در آرای مردمی سایت آپارات  Aparat.com/100Fest شرکت کرده و فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنند.

قربانی خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز هفته «هنر انقلاب» در اواخر فروردین  ۹۸ ،از فیلم برگزیده در بخش نگاه تماشاگران تقدیر خواهد شد .

وی ادامه داد: با بارگذاری فیلم های راه یافته به جشنواره در سایت آپارات امکان دسترسی کابران به فیلم های دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ فراهم شده و به منظور حفظ حقوق فیلمسازان امکان دانلود فیلم ها از سایت ، مسدود شده است.

دبیر دوازهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰در پایان اظهار داشت : در توافق با سایت آپارات، در نظر داریم سهم فیلمسازان از درآمد حاصل از تبلیغات در تیزر فیلم ها در این سایت را به صاحبان اثر اختصاص دهیم.

گفتنی است اطلاعات مربوط به این خبر در روز گذشته (۱۱ اسفندماه) از جانب روابط عمومی سایت آپارات به اشتباه در رسانه ها منتشر شده است .