بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

فیض: در انتشار اشعار خود صبوری کنید تا به ساختار و اصول درستی برسید

ناصر فیض از شاعران طنزپرداز کشور در شب شعر مهرواره جوان سوره با خطاب قرار دادن جوانان شاعر و علاقه‌مند به شعر گفت: فرصت‌های بسیار خوبی برای شکوفایی جوانان علاقه‌مند به شعر و شاعری پیش آمده است که این فرصت‌ها پیش روی ما وجود نداشت.

تاریخ ارسال : 1399/8/12

وی افزود: نهایت جایی که ما می‌توانستیم در آن حضور بیابیم و شعرهای خود را ارائه کنیم و شعرهای دیگران را بشنویم انجمن‌های شعر در شهر خودمان بود. اما شاعران جوان امروز فرصت‌های تجربه و شکوفایی بسیار زیادی از جمله همین مهرواره شعر و داستان جوان سوره را دارند. امیدوارم قدر فرصت‌های پیش روی خود را بدانند و از آن‌ها بهره‌های لازم را ببرند.

فیض با بیان اینکه فرصت‌های پیش‌آمده برای شاعران جوان از طرفی هم رقابت را دشوارتر کرده است تأکید کرد: جوانان علاقه‌مند به شعر و شاعری باید کیفیت را مورد توجه قرار دهند تا در این رقابت موفق شوند.

این شاعر طنزپرداز در ادامه با اشاره به تسهیلاتی که فضای مجازی در اختیار شاعران امروز قرار داده است گفت: انتشار آسان شعر در فضای مجازی از طرفی هم کار را برای آن‌ها دشوار می‌کند. اعتبار هر شاعر جوان می‌تواند با انتشار شعری بدون ساختار مناسب، خدشه دار شود. لذا در انتشار اشعار خود صبوری کنید تا به ساختار و اصول درستی برسید.

فیض در پایان شعر عاشقانه‌ای تقدیم کرد.