بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

جایزه حمایت از استعداد ویژه جشنواره فیلم ۱۰۰ مشخص شد/ رضا پیرزاده برگزیده «گروه هنری کات»

تاریخ ارسال : 1397/12/13

رضا پیرزاده کارگردان فیلم «ما» در دوازدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰، از سوی «گروه هنری کات» شایسته دریافت جایزه حمایت از استعداد ویژه این دوره شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره، رضا پیرزاده کارگردان فیلم صدثانیه ای «ما» در دوازدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰، از سوی «گروه هنری کات» شایسته دریافت جایزه حمایت از استعداد ویژه این دوره شناخته شد تا اثر بعدی خود را در همکاری با این گروه تولید کند.

حسین دارابی، در حاشیه اهدای این جایزه با حضور علی قربانی، دبیر جشنواره فیلم ۱۰۰ و محمدرضا شفاه، مدیرعامل «باشگاه فیلم سوره» بیان داشت: «گروه هنری کات» با بازبینی بیش از ۷۰ اثر بخش اصلی داستانی دوازدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰، به ۱۱ کارگردان مستعد رسید و درنهایت پس از مصاحبه حضوری و بررسی دیگر آثار ایشان، یک فیلمساز به عنوان استعداد ویژه این دوره برای حمایت جهت تولید اثر بعدی انتخاب شد.

مدیر «گروه هنری کات» هدف از این کار را کشف استعدادهای جوان و حمایت از آنها در مسیر فیلمسازی حرفه ای عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما توانمندسازی فیلمسازان جوان و معرفی آنها به سینمای حرفه ای است و این اتفاق برای دومین سال است که در حاشیه جشنواره فیلم ۱۰۰ توسط «گروه هنری کات» انجام می شود.