بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

العربية English

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری برگزار می کند: جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی(ص)

با هدف شناسایی استعدادهای هنری ، تجلیل از هنرمندان شاخص و تولید آثار ارزشمند درباره پیامبراکرم ، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری، جشنواره ملی موسیقی نغمه های محمدی (ص) را برگزار می کند.

تاریخ ارسال : 1399/8/13

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، موضوعات این جشنواره عبارتند از: شخصیت والای پیامبر اکرم ، پیامبر اکرم در قرآن کریم، پیامبر اکرم ، محور وحدت، پیامبر اكرم و عترت.
بنابراین گزارش، این جشنواره در دو بخش تجلیل از « برترین آثارموسیقیایی پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم » و «حمایت از 10 هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید 10 اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول اکرم» برگزار می شود و علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ 15 دی‌ماه 1399 به پایگاه( www.artfest.ir) ارسال نمایند.
اهداف جشنواره:
۱ ـ تولید آثار فاخر و ارزشمند پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم
۲ ـ تجلیل از هنرمندان شاخص در حوزه تولید آثار موسیقی نبوی(ص)
۳ ـ حمایت از هنرمندان و گروه های هنری مستعد برای تولید آثار موسیقایی پیرامون شخصیت حضرت رسول(ص)
بخش‌های جشنواره
الف) تجلیل از برترين آثار موسيقايي پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم (ص)
- آثار ارسالی باید در10 سال اخیر تولید شده و در جشنواره دیگری برگزیده نشده باشند.
- آثار ارسالی می‌توانند در گونه‌های متنوع موسیقی اعم ازتواشیح و هم‌خوانی، سرود و آواز جمعی، موسیقی نواحی، سنتی، تولیدات استودیویی و... همچنین به صورت انفرادی یا جمعی تولید شده باشند.
ب) حمایت از 10 هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید10 اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول(ص)
در این بخش هنرمندان یا گروه‌های هنری در گونه‌های متنوع حوزه موسیقی و سرود، طرح و ایده تولیدی خود را در موضوع جشنواره به همراه سوابق و نمونه آثار خود ارسال می‌کنند، شورای علمی جشنواره پس از ارزیابی،10هنرمند یا گروه هنری برتر را طی فرایندی تخصصی(از ايده تا توليد ) برای تولید اثر شاخص، حمایت خواهد کرد.
برای اطلاع از جزئیات بیشتر درباره ساختار آثار ، نحوه ارسال و ثبت نام به پایگاه ( www.artfest.ir ) مراجعه شود