بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

مکتب مهر حوزه هنری آغاز شد

مکتب مهر حوزه هنری با برگزاری اولین جلسه از دوره های هنرهای نمایشی و موسیقی آغاز به کار کرد.

تاریخ ارسال : 1398/8/25

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، اولین دوره هنرهای نمایشی مکتب مهر حوزه هنری در روزهای پنجشنبه ساعت 14 الی 16 و 16 الی 18 در حوزه هنری برگزار می شود. این دوره های آموزشی شامل دوره مقدماتی مبانی تئاتر، نمایش خلاق و بازیگری است که مباحث تئوری آن را محمدرضا آزاد و حسین فدایی حسین و کارگاه عملی آن را کاظم نظری پیش می برند.

همچنین اولین دوره موسیقی مکتب مهر حوزه هنری نیز با سرفصل های خوانندگی پاپ و مربیگری سرود کار خود را آغاز کرده و در 30 جلسه ادامه می یابند.

مبانی موسیقی پاپ توسط ساعد آذری، سلفژ و تربیت صدا توسط امیرحسین سمیعی، مبانی مربیگری سرود توسط بهنام صبوحی، شعرشناسی توسط میلاد عرفان‌پور، فقه موسیقی توسط مجتبی فلاحتی و موسیقی انقلاب اسلامی توسط محسن صفایی‌فرد آموزش داده می شوند.

کلاس های اولیه این دوره شامل سلفژ و مبانی سرود است که به ترتیب روزهای پنج‌شنبه‌ از ساعت 16 تا 18 و 18 تا 20 برگزار می شوند. همچنین جمعه ها از ساعت 10 تا 12 مبانی موسیقی پاپ و 12 تا 14 سلفژ برای مربیگری سرود آموزش داده می شود.

مکتب مهر حوزه هنری با هدف کشف استعدادیابی و تسهیل شرایط آموزش هنر راه اندازی شده است.