بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

آیین رونمایی از نشریه هنرهای تجسمی در حوزه هنری برگزار شد

شماره 40 نشریه هنرهای تجسمی در رواق هنرمندان مرکز هنرهای تجسمی، با حضور اهالی فرهنگ و هنر، پیشکسوتان و علاقمندان به عرصه هنرهای تجسمی رونمایی شد.

تاریخ ارسال : 1398/2/2

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، در این مراسم که چهارشنبه بیست و هشتم فروردین در حوزه هنری برگزار شد، ابتدا ناصر سیفی هنرمند نقاش و مدیر دفتر نقد و مطالعات کاربردی مرکز هنرهای تجسمی در باب پیشینه و اهمیت فعالیت‌های پژوهشی و نگارش در باب هنر نکاتی را یادآور شد.

در ادامه سید مسعود شجاعی طباطبایی مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری درباره روند احیا و انتشار مجدد نشریه توضیحاتی ارائه کرد.

سخنران بعدی استاد دکتر کاظم چلیپا از هنرمندان پیشکسوت و نامدار هنر انقلاب اسلامی بود که دقایقی را به ابراز نظرات، دیدگاه ها و تجربیات خود در چهل سال گذشته اختصاص داد.

دکتر مصطفی ندرلو از پیشکسوتان نقاشی و مدرس دانشگاه درباره دوره های گذشته نشریه و حضور تاثیرگذار افرادی از جمله زنده یاد ابوالفضل عالی و مرحوم دکتر حسینی‌راد، سخنرانی کرد.

دکتر محمد خزایی، سردبیر و حسین یوزباشی، دبیر اجرایی نشریه در انتها به معرفی ویژگی ها و اهداف دوره جدید پرداختند و پس از آن از اولین شماره دوره جدید نشریه با حضور هنرمندان رونمایی شد.

در این رویداد هنرمندانی از جمله استاد دکتر کاظم چلیپا، دکتر حسنعلی پورمند، دکتر محمد خزایی، دکتر مصطفی ندرلو، دکتر محمد خزایی، دکتر خشایار قاضی زاده، دکتر حسین عصمتی، سید حمید شریفی آلهاشم، علی اصغر یوزباشی، ناصر سیفی، کامیار صادقی، علی اسلامی مقدم، محمد صابر شیخ رضایی، حسین یوزباشی صدیقه سلمان، منصوره عالیخانی و جمعی از علاقمندان و پیشکسوتان عرصه فرهنگ حضور داشتند.

نشریه هنرهای تجسمی در 80 صفحه بصورت تمام رنگی و با قیمت بیست هزار تومان در روزهای آینده در دسترس علاقمندان و هنرمندان خواهد بود و از این پس بصورت ماهانه منتشر خواهد شد.