بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

خبر خوش برای شرکت کنندگان پویش‌ شعر کوتاه #برای_محمد (ص) / انتشار آثار برگزیده در یک کتاب

در حالی که پویش شعر کوتاه #برای_محمد (ص)، با استقبال خوب شاعران و خصوصا شعرای نوقلم کشورمان روبرو شده است، قرار است علاوه بر جایزه نقدی، آثار برگزیده این پویش در یک کتاب منتشر شود که می تواند نخستین اثر مکتوب نوقلمان به حساب آید.

تاریخ ارسال : 1399/7/19

 

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر این پویش که با همکاری مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری و مؤسسه سپهر سوره هنر و در بخش‌های رباعی و دوبیتی، طرح (نو، نیمایی و آزاد(،  قطعه، سه‌خشتی (سه‌گانی( برگزار می شود با هدف تکریم مقام والای پیامبر اکرم برگزار می شود.
 جهت شرکت در این مهرواره هر شرکت‌کننده می‌تواند تا حداکثر10 قطعه در قالب‌های یادشده ارسال کند و تمامی آثاری که هشتگ «#برای_محمد» را درج کنند در بخش رقابتی پویش شرکت داده خواهند شد.

بنابراین گزارش برای شرکت در این مهرواره شرکت کنندگان باید اشعار کوتاه را در صفحه شخصی خود با هشتگ اعلامی بر بسترهای اینستاگرام و توئیتر منتشر کنند و- از آنجا که ملاک حضور در بخش رقابتی، الزام درج عبارت «#برای_محمد» است، ضروری است شعرا ضمن رعایت این نکته در صورتی که صفحه آنها خصوصی است و امکان دسترسی دبیرخانه به آن فراهم نیست، تصویر صفحه یادشده را به نشانی @Sepehrsoorehonar در اینستاگرام ارسال کنند.
زمان بارگذاری و ارسال آثار، تا سی ام مهرماه 1399 بوده و زمان اعلام برگزیدگان نیز 14 آبان ماه همزمان با میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) خواهد بود.

انتشار کتاب اشعار برگزیده

اشعار برگزیدگان این پویش در قالب یک کتاب منتشر خواهد شد و 10 اثر برتر با انتخاب هیئت داوران ، جایزه نقدی ده میلیون ریالی دریافت خواهند کرد.