بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

تمدید مهلت دریافت آثار جشنواره استاپ موشن تا ۳۰ بهمن

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان و دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ‌موشن خانگی از تمدید دریافت آثار این رویداد تا ۳۰ بهمن خبر داد.

تاریخ ارسال : 1399/11/15

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان، حجت‌الله ناظری دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی اظهار کرد: با توجه به استقبال و تقاضای تمدید مدت زمان ارسال آثار توسط شرکت‌کنندگان، مهلت دریافت آثار نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی تا ۳۰ بهمن سال جاری تمدید شد.

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان پایان بهمن را زمان قطعی دریافت آثار عنوان و گفت: دبیرخانه جشنواره پس از این تاریخ از دریافت آثار معذور است. جشنواره در سه بخش اصلی، ویژه و آزاد برگزار می‌شود که موضوعات بخش اصلی شامل؛ قرآن و سبک زندگی، نماز و ارتباط با خدا، پاکیزگی و نظم، راستگویی، سپاسگزاری، مسئولیت پذیری و امانتداری بوده و در بخش ویژه نیز علاقمندان می‌توانند با موضوع مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی تولید اثر کنند.

نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه «سپهر سوره هنر» در قالب‌های عروسکی (مانند لگو)، خمیری، کات اوت (کاغذ، مقوا، پارچه)، اشیاء و پیکسلیشن در سه گروه شامل: کودک (۵ تا ۱۲ سال)، نوجوان (۱۲ تا ۲۰ سال) و بزرگسال برگزار می‌شود.

علاقمندان برای يادگيری چگونگی تولید و آموزش ساده استاپ موشن، ثبت‌نام، بارگذاری فایل اثر و دریافت کد ‌رهگیری می‌توانند به سایت artfest.ir یا اینستاگرام stopmotion_festival@مراجعه كرده و يا با شماره ۵-۸۴۱۷۲۲۰۴ – ۰۲۱ تماس بگيرند.