بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

یکشنبه بیست و پنجم آبان ماه / « درحلقه رندان»در فضای مجازی پخش می شود

شاعران طنزپرداز کشور، یکشنبه بیست و پنجم آبان ماه، در یکصد و شصت و چهارمین محفل « در حلقه رندان » به شعر خوانی می پردازند، این شب شعر طنز به صورت زنده از طریق سایت آپارات ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می شود.

تاریخ ارسال : 1399/8/24

آخرین یکشنبه ماه و« در حلقه رندان»

شب شعر« در حلقه رندان»، محفل طنزی است که آخرین یکشنبه‌ هر ماه در حوزه هنری برگزار شده و شاعران طنز پرداز کشور، آخرین سروده‌های خود را در این محفل می خوانند اما چند ماهی است که به خاطر شیوع کرونا، این محفل ادبی که با حضور تماشاگران برگزار می شد، به روال همیشگی برگزار نمی شود و جای خود را به برنامه های شعر خوانی در فضای مجازی داده است.

در یکصدوشصت و چهارمین محفل در حلقه رندان که بیست و پنجم آبان، آخرین یکشنبه دومین ماه پاییز، پخش می شود، ناصر فیض، امید مهدی نژاد ،مصطفی مشایخی، سید اکبر میرجعفری، فرامرز ریحان صفت، اسماعیل امینی،  صابرقدیمی، محمد حسن صادقی، سیامک روشن، اکبرکتابدار، روح الله احمدی، حمید اسماعیلی و علیرضا یعقوبی به شعرخوانی و اجرای برنامه پرداخته و مهدی فرج اللهی به اجرای موسیقی طنز می پردازد.

« در حلقه رندان » که به همت مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و دفتر طنز حوزه هنری تولید می‌شود، از ساعت 18 در www.aparat.com/soorehonar/live  ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می‌شود.