بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

صفورا ابراهیمی خبیر: حضور در كارگاه های آموزشی پیشكسوتان ادبیات افتخار بزرگی است

تاریخ ارسال : 1393/04/03

صفورا ابراهیمی خبیر گفت: برایم حضور در كارگاه های پیشكسوتان ادبیات افتخار بزرگی است و همیشه از نظرات اساتید استفاده می كنم.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری صفورا ابراهیمی خبیر نویسنده برگزیده بخش داستان كوتاه كودك و نوجوان دوازدهمین جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره، اظهار كرد: تلاش كردم اثرم به روحیه و زبان نوجوانان نزدیك باشد.
وی حضور در جشنواره شعر و داستان جوان سوره را در رشد آثارش تاثیرگذار دانست و افزود: حضور در این جشنواره باعث می شود بتوانیم از نظرات افراد دیگری كه در جشنواره شركت كرده اند هم استفاده كنیم و اساتید نیز در كارگاه ها كمك بسیاری می كنند و باعث می شوند نگاه تازه ای نسبت به نویسندگی پیدا كنم.
ابراهیمی خاطرنشان كرد: حضور در كارگاه های پیشكسوتان ادبیات افتخار بزرگی است و همیشه از نظرات اساتید استفاده كرده ام.
این نویسنده همچنین درباره سوژه ها و موضوعاتی كه بر رویشان كار می كند، گفت: زمانی كه می خواهم با موضوعاتی همچون انقلاب اسلامی بنویسم به خاطرات مادر و پدرم كه در آن زمان حضور داشته اند رجوع می كنم و از آنها استفاده می كنم. البته مطالعاتی كه در زمینه انقلاب و تاریخ معاصر كشورمان دارم هم كمك كننده است.