بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

جزییات جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه های مسجد» اعلام شد

چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه های مسجد» 12 تا 14 آذر ماه با اجرای نمایش و برگزاری کارگاه های آموزشی در مساجد شهر قزوین برگزار می شود.

تاریخ ارسال : 1398/9/2

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه های مسجد» 12 تا 14 آذر ماه در شهر قزوین برگزار می شود.

 این جشنواره که مجتبی میرزایی نسب به عنوان دبیر اجرایی و علی هوشمند به عنوان دبیر هنری آن را همراهی می کنند، به همت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری استان قزوین و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور کار خود را از روز دوشنبه یازدهم آذرماه با برگزاری آیین افتتاحیه در شبستان شاهزاده حسین ابن علی ابن موسی الرضا(ع) و گلزار شهدای شهر قزوین از ساعت 18 کار خود را آغاز می کند.

همچنین اجرای نمایش های و سایر برنامه های این رویداد از سه شنبه 12 آذر ماه در مساجد چهارده معصوم، جوادالائمه، امام حسن عسکری(ع) و توحید آغاز شده و تا پنجشنبه 14 آذر ادامه می یابد.