بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

تمدید نخستین دوره جایزه ادبی ایلام "بلوط طلایی"

تاریخ ارسال : 1395/08/01

نخستین دوره جایزه ادبی ایلام  با عنوان «بلوط طلایی» تا 30 ابان ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، مهلت ارسال اثار نخستین دوره جایزه ادبی ایلام  با عنوان «بلوط طلایی» تا 30 آبان ماه تمدید شد.

بنا بر این گزارش پیش از این مهلت ارسال آثار تا 30 مهر ماه اعلام شده بود که بنا به استقبال نویسندگان و شاعران جوان از این جشنواره دبیرخانه جشنواره به تمدید آن اقدام کرد.

این جشنواره در 4 بخش خاطرات دفاع مقدس (تألیفی/ تدوینی)، داستان بلند و رمان دینی، شعر آئینی (فارسی)، شعر آئینی (کُردی جنوبی، لُری، لکی) دی ماه 95 در استان ایلام برگزار می شود.

در این جشنواره به نفرات اول، دوم و سوم به ترتیب  30،40و20 میلیون ریال به همراه لوح تقدیر و تندیس جشنواره و به  نفرات تقدیری در هر بخش به ترتیب مبلغ 10 میلیون ریال به همراه لوح تقدیر اهدا می شود.

از دیگر جوایز این جشنوار به می توان به  اعطای فرصت چاپ و انتشار رایگان به آثارصاحبان آثار برگزیده وتقدیری اشاره کرد.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاع بیشتر از نحوۀ ثبت نام و سایر اطلاعات تخصصی می توانند به سایت مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری به نشانی www.artfest.ir مراجعه نمایند.

گفتنی است، این جشنواره با مشارکت مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری و اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی ایلام و با هدف حمایت از تولید آثار فاخر دینی و آئینی و برجسته کردن رشادت ها و دلاورمردی های سرداران شهید و رزمندگان رشید اسلام و شناساندن سهم عظیم ایلام در دفاع مقدس و مقاومت بی نظیر مردم قهرمان و همیشه در صحنه ی این استان، برگزار می شود.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره تا 30 آبان 1395 فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی: ایلام-بلوار شمالی امام (ره)، نبش خیابان پاسداران، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان  ارسال نمایند.

برای اطلاع ازمهمترین اخبار جشنواره ها و محافل حوزه هنری ما را در کانال تلگرامی دنبال کنید