بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

در فضای مجازی، این شب شعر طنز را تماشا کنید « درحلقه رندان» میهمان شب چله

شاعران طنزپرداز کشور، در آخرین شب پائیز 1399، در یکصد و شصت و پنجمین محفل « در حلقه رندان » سنگ تمام گذاشته و شب شعری جذاب را برای مردم ایران تدارک دیده اند، این شب شعر طنز به صورت زنده از طریق سایت آپارات ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می شود.

تاریخ ارسال : 1399/9/30

در یکصدوشصت و پنجمین محفل در حلقه رندان که  سی ام آذرماه، پخش می شود، امید مهدی‌نژاد، مصطفی مشایخی، رضا احسان‌پور، نیلوفر ناظری، سیداکبر میرجعفری، عبدالله مقدمی، فرهاد موحدی، روح‌الله سرطاوی، فرید فردوسی و نسیم نژادجعفری به شعرخوانی و اجرای برنامه می پردازند، مهدی فرج‌اللهی هم موسیقی طنزی از اشعار مرحوم ابوالفضل زرویی نصرآباد را اجرا می کند. اجرای این برنامه شاد را روح الله احمدی و اکبر کتابدار برعهده دارند.

« در حلقه رندان » که به همت مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و دفتر طنز حوزه هنری تولید می‌شود، از ساعت 20 در www.aparat.com/soorehonar/live  ، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می‌شود.