بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

فاضل جمشیدی و حسین پرنیا؛ میهمانان هفتمین شب آواز ایرانی

تاریخ ارسال : 1394/09/30

فاضل جمشیدی، خواننده به همراه حسین پرنیا، آهنگساز و نوازنده سنتور و پژمان پرنیا، نوازنده تنبك در هفتمین شب آواز ایرانی، به اجرای برنامه می‌پردازند.

به گزارش روابط عمومی مرکزمحافل و جشنواره های حوزه هنری، هفتمین شب آواز ایرانی در حالی با اجرای ویژه فاضل جمشیدی برگزار می‌شود كه این خواننده بعد از دو سال دوری از اجرای هنر آواز، در این برنامه حضور می‌یابد. صدای این هنرمند را حسین پرنیا، آهنگ‌ساز و نوازنده سنتور و پژمان پرنیا، نوازنده تنبك همراهی می‌كنند. این اجرا شامل قطعاتی با آواز اصفهان خواهد بود.

هفتمین شب آواز ایرانی، شنبه 5 دی‌ماه با حضور اساتید و هنرمندان عرصه آواز و موسیقی ایرانی ساعت 18 در سالن سوره برگزار می‌شود. در بخشی از آن كاظم واعظی به اجرای آواز خواهد‌ پرداخت. همچنین صدای این خواننده را حسن جعفری‌تبار، نوازنده نی، همراهی خواهد كرد. بخش دیگر این نشست به آوازخوانی داوود حاجی‌حیدری و نوازندگی تار فرامرز كلانتری اختصاص دارد.

در این نشست ماهانه كه با هدف تجلیل از پیش‌كسوتان، كشف و معرفی چهره‌های جدید شكل گرفته است؛ هنرمندان دیگری هم به اجرای آواز و ساز خواهند پرداخت.

هفتمین شب آواز ایرانی به همت مركز محافل و جشنواره‌ها و مركز موسیقی  حوزه هنری، شنبه 5 دی‌ماه ساعت 18 در سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود به این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.