بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

محمد صارمی: جشنواره شعر و داستان جوان سوره جشن ادبیات كشور است

تاریخ ارسال : 1393/04/02

محمد صارمی گفت: جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره در واقع جشن ادبیات كشور است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری محمد صارمی شهاب شاعر كودك و نوجوان كه راه یافته به مرحله نهایی بیست و سومین جشنواره شعر و داستان جوان سوره است، با بیان این كه جشنواره سوره با توجه به این كه دوازدهمین دوره برگزاری اش است بهترین جشنواره ایی است كه در حوزه شعر، داستان و در مجموع ادبیات جوان كشور برگزار می شود، عنوان كرد: شیوه داوری و برگزاری جشنواره و حضور چهره های برجسته در آن باعث ایجاد انگیزه در شاعران جوان می شود تا در این حركت حضور یابند.
وی گفت: در دو روز برگزاری جشنواره كارگاه های تخصصی و آموزشی برگزار می شود كه بسیار مفید است. به نوعی می توان گفت این حركت فرهنگی، جشن ادبیات كشور است. چرا كه شور و هیجان بسیاری در آن وجود دارد، محدودیت سنی نیز باعث می شود هر سال چهره ها و استعدادهای جدید به جشنواره معرفی شوند.
صارمی شهاب با اشاره به این كه اثرش حول و هوش ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده است، عنوان كرد: تلاش كردم تا اثرم را با نگاه تازه تری به ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ارائه كنم.