بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

مهلت ارسال آثار هشتمین جشنواره عكس «ما می‌توانیم» تمدید شد

تاریخ ارسال : 1393/09/20

دبیرخانه جشنواره‌های حوزه هنری مهلت ثبت نام و ارسال آثار هشتمین جشنواره سراسری عكس «ما می‌توانیم» را به مدت ۱۰ روز تمدید كرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، دبیرخانه جشنواره‌های حوزه هنری با توجه به پایان مهلت ارسال آثار هشتمین جشنواره سراسری عكس «ما می‌توانیم» كه پیش‌تر ۲۰ آذر اعلام شده بود این مهلت را تا ۳۰ آذر تمدید كرد.

بنا براین گزارش، دبیرخانه با توجه به استقبال بی‌نظیر شركت كنندگان از جشنواره و برای پویایی و حضور حداكثری شركت كنندگان تصمیم به تمدید آن گرفت.

لازم به ذكر است موضوعات این دوره از جشنواره را تلاش و پیشرفت در زمینه‌های علمی، هنری، ورزشی، صنعت، تكنولوژی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و... در بر می‌گیرد كه به نوعی بر بسیاری از زیبایی‌های پنهان و آشكاری كه به بركت انقلاب اسلامی و تلاش‌های بی‌دریغ مردم ما شكل گرفته است، اشاره دارد.

گفتنی ست؛ مراسم افتتاح و معرفی آثار برگزیده جشنواره در دی ماه ۹۳ است و هنرمندان می‌توانند تا ۳۰ آذر با مراجعه به سایت www. artfest. ir نسبت به ثبت نام فرم اینترنتی و ارسال آثار خود اقدام كنند.