بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

شعرخوانی و داستان خوانی جوانان در حضور پیشكسوتان

تاریخ ارسال : 1393/04/02

راه یافتگان به مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره عصر روز یكشنبه 1 تیر ماه در محل برگزاری این جشنواره در استان كرمان آثار خود را در حضور اساتید و پیشكسوتان ادبیات خواندند.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری حوزه هنری از كرمان كارگاه های آموزشی شعر، داستان و ترانه در حوزه های كودك و نوجوان و بزرگسال از ساعت 17 برپا شد.
در كارگاه داستان بزرگسال احمد دهقان و محمدعلی علومی با شنیدن داستان راه یافتگان به مرحله نهایی جشنواره به نقد و بررسی آثار آن ها و ارائه راهكار موثر برای بهبود كیفیت آثارشان پرداختند. حسین فتاحی نیز برگزاری كارگاه كودك و نوجوان را بر عهده داشت. در این كارگاه ها شركت كنندگان با خواندن داستان های كوتاه خود به نقاط ضعف و قوت اثرشان آگاه شدند.
همزمان با برگزاری این كارگاه ها، كارگاه شعر و ترانه نیز سعید بیابانكی، علی داودی، محمود حبیبی كسبی و شاعران صاحب نام عرصه ترانه در جمعی صمیمانه تجربیات خود را برای شاعران و ترانه سرایان جوان بیان كردند.
در این كارگاه شاعران شركت كننده در دوازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره شعرها و ترانه های خود را خواندند تا اثرشان در بوته نقد و بررسی قرار گیرد.
گفتنی است این كارگاه ها كه نویسندگان و شاعران جوان استان های مختلف كشور در آن حضور دارند به مدت سه ساعت در سالن هتل جهان گردی كرمان برپا خواهد بود.
شایان ذكر است دوازدهمین دوره جشنواره شعر و داستان جوان سوره دوشنبه 2 تیر ماه ساعت 18 در تالار عماد استان كرمان طی مراسمی برگزیدگان خود را می شناسد.