بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

شب آواز ایرانی، پنجم دی ماه برگزار می شود

تاریخ ارسال : 1394/09/28

هفتمین شب آواز ایرانی که پیش تر قرار بود شنبه، 28 آذرماه برگزار شود به دلیل مصادف شدن با شب شهادت امام حسن عسگری(ع)، به روز شنبه، 5دی‌ماه موکول شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، هفتمین برنامه از سلسله برنامه‌های شب آواز ایرانی با حضور اساتید و علاقه‌مندان آواز و موسیقی ساعت 18 پنجم دی در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود. بنا بر این گزارش، این برنامه که پیش تر قرار بود، شنبه 28 آذرماه برگزار شود به دلیل مصادف شدن با ایام شهادت  امام حسن عسگری(ع) به شنبه 5دی‌ماه موکول شد.

گفتنی است؛ در این نشست ماهانه علاوه بر تجلیل از پیش‌كسوتان موسیقی، كشف و معرفی چهره‌های جدید موسیقیایی،  اجرای آواز و ساز برای مخاطابان هم در نظر گرفته شده است.

هفتمین شب آواز ایرانی به همت مركز موسیقی و مركز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری شنبه 5دی‌ماه ساعت 18 در سالن سوره به نشانی: خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود. ورود به این برنامه برای عموم علاقه مندان آزاد است.