بازدید کننده محترم ، عملیات ثبت اثر شما در حال انجام میباشد ، ممکن است به دلیل حجم فایل شما کمی ارسال فایلها زمان بگیرد لطفا تا دریافت کد پیگیری صبر نمایید.

«در حلقه رندان» به فضای مجازی رسید

شب شعر «در حلقه رندان» به منظور حفظ سلامت مخاطبان خود و پیشگیری از شیوع کرونا در قالب یک برنامه ضبط شده از آپارات پخش می شود.

تاریخ ارسال : 1398/12/19

به گزارش روابط عمومی سپهر سوره هنر، شب شعر طنز «در حلقه رندان» که در روال عادی خود آخرین یکشنبه های هر ماه در حوزه هنری برگزار می شود، در نوبت یکصد و شصتم خود به منظور توجه به حفظ سلامت مخاطبان و پیشگیری از شیوع کرونا، به صورت ضبطی از آپارات پخش خواهد شد.

موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر همچنین در نظر دارد تا زمان رفع خطر ابتلا به ویروس کرونا و طبق توصیه های وزارت بهداشت مبنی بر پرهیز از حضور در محافل گروهی، برخی محافل و رویدادهای خود را از طریق سامانه اینترنتی آپارات به سمع و نظر مخاطبان خود برساند.

گفتنی است در اولین نوبت از اجرای این تصمیم محفل «در حلقه رندان» با حضور تعدادی از شاعران و طنزپردازان و شعرخوانی آن ها متناسب با موضوعات اجتماعی از جمله شیوع کرونا تصویربرداری شده و از آپارات پخش می شود.

این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و دفتر طنز حوزه هنری تولید و یکشنبه 25 اسفند ماه از ساعت 17 در سایت www.aparat.com نمایش داده می شود.