برگزیدگان سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره
نام بخش | عنوان جایزه | نام و نام خانوادگی برگزیده | نام نمایش | استان | ||
ساخت موسیقی | اول | پیام سوری | خیالباف | تهران | ||
دوم | داوود شیخ | نقاشی های من | خراسان رضوی | |||
سوم | پدرام ظروفچی | فرار گوسفندی | کرمان | |||
طراحی و ساخت عروسک | اول مشترک | فرشته ابراهیمی | نقاشی های من | خراسان رضوی | ||
اول مشترک | محبوبه پاداش | نقاشی های من | خراسان رضوی | |||
دوم | مینا رحمان زاده | پیرمرد و دریا | مازندران | |||
سوم | علیرضا حسین پور | خیالباف | تهران | |||
طراحی دکور | اول | مرضیه اشرفیان | رویای کفش | اصفهان | ||
دوم | مریم نوقابی | نقاشی های من | خراسان رضوی | |||
عروسک گردانی | اول | گروه عروسک گردانی | رویای کفش | اصفهان | ||
دوم | گروه عروسک گردانی | پیرمرد و دریا | مازندران | |||
سوم مشترک | حدیثه سادات حسینی | خیالباف | تهران | |||
سوم مشترک | نرگس اصغری بیرامی | خیالباف | تهران | |||
بازیگری کودک و نوجوان | تقدیر | علی ضاحیان | مینار | بوشهر | ||
تقدیر | علیرضا فرهومند | مینار | بوشهر | |||
تقدیر | غزل ضرابی | پرواز | تهران | |||
تقدیر | درسا رحمانی | پرواز | تهران | |||
تقدیر | مبینا حیدری | پرواز | تهران | |||
تقدیر | بهار فهرستی | پرواز | تهران | |||
بازیگری زن | اول | مهدیه فخاری پور | فرار گوسفندی | کرمان | ||
دوم | تارا حیدری | جفت و جورش می کنیم | تهران | |||
سوم مشترک | سحر السادات یزدی زاده | فرار گوسفندی | کرمان | |||
سوم مشترک | عاطفه اسلام کیش | فرار گوسفندی | کرمان | |||
تقدیر | مدینه کره بندی | مینار | بوشهر | |||
بازیگری مرد | اول | میلاد ثمره افشارزاده | فرار گوسفندی | کرمان | ||
دوم | داوود زارع کوهی | خیالباف | تهران | |||
سوم مشترک | امیرعباس کمساری | فرار گوسفندی | کرمان | |||
سوم مشترک | سینا رستگاری | جفت و جورش می کنیم | تهران | |||
تقدیر | احمدرضا قربانی | مینار | بوشهر | |||
نمایشنامه نویسی | دوم | مژده ناظمی | فرار گوسفندی | کرمان | ||
سوم | زینب عبداللهی | رویای کفش | اصفهان | |||
تقدیر | غلامرضا احمدی | مینار | بوشهر | |||
کارگردانی | اول | مرضیه اشرفیان | رویای کفش | اصفهان | ||
دوم | رجبعلی فلاح | پیرمرد و دریا | مازندران | |||
سوم | ایمان تاج سلیمان | فرار گوسفندی | کرمان | |||